ZAWSZE NA WAKACJACH

Jeśli nie masz jeszcze skończonych 30 lat i wybierasz się w najbliższym czasie do Barcelony, warto skorzystać ze świetnej oferty na bilety do bazyliki Sagrada Familia za pół ceny! 

Sagrada Familia Top 5 z najdroższych atrakcji Barcelony
Sagrada Familia fot. Zawsze na wakacjach

Młodzi ludzie pomiędzy 11 a 30 rokiem życia mogą skorzystać z promocji na bilety za pół ceny w środy, czwartki i piątek po godzinie 17.00 lub 18.00.

Terminy promocji ustalają władze miasta warto więc sprawdzić na stronce informacje o datach, znajdziesz je na stronie w sekcji kupna biletów pod kalendarzem lub na głównej stronie (przeważnie dotyczy miesięcy luty/marzec/kwiecień/maj/czerwiec):

Sagrada Familia promocja
Panel kupna biletów do Sagrady z info o promocji dla młodych

Oferta jest ważna dla wszystkich dostępnych biletów zarówno tych podstawowych jak i tych z przewodnikiem czy wejściem na wieże, co oznacza że możecie wejść do środka tej wspaniałej budowli zaprojektowanej przez Gaudiego nawet za 7 EUR! Za najdroższy bilet TOP VIEWS z audio przewodnikiem i wejściem na wieżę który normalnie kosztuje 29 EUR zapłacisz w promocji 15 EUR! Bilety możesz kupić zarówno w trybie online na www.sagradafamilia.org/en/tiquets co polecamy aby uniknąć kolejek, jak i przy wejściu do Bazyliki.

Wybierając wejściówkę zaznaczasz najpierw ile biletów UNDER 30 YEARS OLD chcesz kupić a potem zaznaczasz datę i godzinę. Na godzinie z promocyjną ceną zobaczysz specyficzną ikonkę %.

Sagrada Familia promocja

PROMOCJA BILET ZA PÓŁ CENY PONIŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

– NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE-

  • Młodzi ludzie pomiędzy 11 a 30 rokiem życia

  • Data ważności:  sprawdź na stronce (jw)

  • Daty i godziny ważności promocji: środy, czwartki i niedziele od godziny 17 lub 18.00 do zamknięcia.

  • Zniżka działa od razu w trakcie kupna biletu zarówno online jak i w kasach przy wejściu.

  • Przy zakupie czy wejściu z biletem online należy pokazać ważne ID (dowód/paszport) z datą urodzenia.

5 KOMENTARZE

    • nie mamy niestety wiedzy kiedy pojawia się info, promocje są przeważnie w miesiącach mniej popularnych typu listopad-maj ale w tym roku była np do czerwca.

  1. Witam, jak to wygląda w przypadku 30 latków? Jeżeli ktoś miał już w tym roku 30 urodziny to łapie się jeszcze czy już niestety nie ? 😉

    • Marta, trudno powiedzieć najlepiej byłoby napisać maila bezpośrednio do nich ale wydaje nam się że liczy się rocznikowo 🙂

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię