To wyjazd skierowany do kobiet, które chcą skupić swoją szczególną uwagę na swoich potrzebach. Tak jak przyroda wiosną budzi się do życia, chcemy obudzić twoją uważność i pomóc Ci świadomie skupić się na teraźniejszości i harmonijnie przeżyć wspaniałą przygodę. Bogaty program i otaczające Cię piękno ma być jedynie tłem dla Ciebie.

Na naszym wyjeździe spędzisz kilka nocy na prawdziwej katalońskiej wsi, w odnowionym 400-letnim młynie pełnym historii i otoczonym rozległymi winnicami. Codziennie będzie budzić Cię słońce i będziesz mogła wypić swoją poranną kawę nad strumykiem nieopodal domu. Młyn znajduje się na 15-tym kilometrze szlaku (w sumie 30 km), więc możesz też iść na spacery albo pobiegać. W okolicy nie zabraknie też zwierząt hodowlanych – koni, kaczek, czy owiec. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 1,5 km od naszego domu.

Ponadto, podczas całodniowego wyjazdu zwiedzisz pieszo oraz na rowerach najważniejsze punkty Barcelony okiem lokalsów. Pokażemy Ci miasto Gaudiego z naszej perspektywy, zobaczysz miejsca których nie można pominąć, wspaniałą architekturę, spróbujemy również lokalnych tapasów i wina. 

Dzięki zajęciom pilatesu skupisz się na swoim organizmie i lepiej go poznasz. Umysł i ciało, zacznie lepiej się dogadywać i mówić jednym głosem. Będziesz obserwować zachodzące w nich zmiany i czuć się lepiej we własnej skórze.

Możesz być spokojna o jedzenie. Śniadania będą „szyte na miarę” i wraz z zapisaniem się na wyjazd otrzymasz ankietę, w której opowiesz nam co jesz i co Ci smakuje. My postaramy się zaspokoić twoje oczekiwania bo zdrowe jedzenie jest dla nas ważną wartością. Spodziewaj się wyselekcjonowanych i lokalnych produktów. Zamiłowanie do jedzenia to nasza pasja, a wiedza o lokalnej kuchni jest u nas wynikiem paru dobrych lat smakowania i rozmów z Katalończykami. Stawiamy na produkty możliwie najbardziej lokalne i ekologiczne, dlatego też podczas wyjazdu planowane jest wspólne grillowanie i przygotowanie m.in. katalońskiej escalivady (katalońskiej sałatki z pieczonych warzyw) z najwyższej jakości produktów.

Śniadania będziemy przygotowywać wspólnie, będziemy też jadać w cudownych miejscach, których nie znajdziesz w żadnych przewodnikach. Czeka Cię pyszny obiad u podnórza gór Montserrat, jak i paella w słynnej miejscowości gdzie mieszka Leo Messi.

Będziesz mogła odkryć jedyny w swoim rodzaju masyw górski z zapierającymi dech w piersiach widokami gdzie znajduje się benedyktyński klasztor wraz ze słynną figurą Czarnej Madonny, która jest symbolem tożsamości narodowej Katalończyków. Zjesz też regionalny obiad i wypijesz wino z tutejszej winnicy w pięknych okolicznościach natury.

Czeka Cię także wycieczka dla plażę Castelldefells, na której zrobimy wspólny trening, a potem będziesz zażywać kąpieli słonecznych. Kiedy już zgłodniejesz, zjesz pyszną paellę w restauracji przy samej plaży i popijesz zimną sangrią.

Zaplanowaliśmy dla Ciebie także degustację lokalnych serów i win! Tak, będziemy pić wino, bo nic tak dobrze nie robi jak lampka wyśmienitego wina! I będziemy cieszyć się chwilą…

Jak widzisz nasz wyjazd jest w myśl zasady:

JEDZ – lokalnie, zdrowo, pij hiszpańskie VINO

MÓDL SIĘ – nieważne czy medytujesz, czy modlisz się w klasztorze Montserrat, ważne abyś poczuła większe połączenie na linii ciało – dusza i w tym pomoże ci także spora dawka Pilatesu

i KOCHAJ – kochaj siebie, bo ten wyjazd jest dla Ciebie!

Nie czekaj i zapisz się już dziś bo liczba miejsc jest ograniczona!

PLAN WYJAZDU

DATY: 25.04-30.04.2019

>> czwartek, 25 kwietnia 2019 – przyjazd i zameldowanie od godziny 17:00, lekka kolacja.

>> piatek, 26 kwietnia 2019 – śniadanie, zwiedzanie Montserrat, obiad, powrót, wieczorna lekcja pilatesu dla chętnych, degustacja serów i win.

>> sobota, 27 kwietnia 2019 – śniadanie, wyjazd na plażę Castelldefels, trening pilatesu na plaży, obiad z paellą i sangrią, powrót, lekka kolacja.

>> niedziela, 28 kwietnia 2019 – śniadanie, lekcja pilatesu, odpoczynek na miejscu, czas dla siebie, wspólne grillowanie, muzyka na żywo.

>> poniedziałek, 29 kwietnia 2019 – śniadanie, wyjazd na wycieczkę po Barcelonie, obiad w lokalnej knajpce, dalsze zwiedzanie, na koniec szampan i pinchos, powrót.

>> wtorek, 30 kwietnia 2019 – śniadanie i wymeldowanie do godz. 12:00

>> *środa, 01 maja– w cenie wycieczki możliwość pozostania na miejscu o jedną noc dłużej (z  wtorku na środę) i wymeldowania w środę do godziny: 11:00. Jeśli ktoś zdecyduje się zostać dłużej o dobę, to musi zapewnić sobie na ten czas wyżywienie we własnym zakresie. ( miasteczko i sklepy oddalone są ok.2 km od miejsca noclegu).

*kolejność wycieczek może jeszcze ulec zmianie w zależności od pogody

CENA WYJAZDU: 600 EUR

Co jest w cenie:

  • 6 noclegów,
  • wyżywienie,
  • transport do miejsc zwiedzania,
  • degustacja win i serów,
  • muzyka na żywo,
  • ok. 4 treningi pilatesu,
  • przewodnik ( Barcelona, Montserrat)

Co nie jest w cenie:

  • bilet lotniczy,
  • ubezpieczenie podróżne,
  • transport z lotniska do miejsca nocowania  dodatkowo płatny max.90 eur/z lotniska el Prat do miejsca noclegu. W przypadku większej liczby osób (max. 8 miejsc) cena zostanie podzielona pomiędzy pasażerów (do uzgodnienia). Kontakt do polskiej firmy transportowej, z którą współpracujemy: Borys Dąbkowski +48 660 692 948, [email protected] z dopiskiem WYJAZD PILATES

Jeśli potrzebujesz pomocy przy rezerwacji biletu lotniczego i ubezpieczenia podróżnego, to napisz do naszego zaprzyjaźnionej osoby: Krzysztof Dobaczewski +48 600 050 606, [email protected]

ZAKWATEROWANIE

Do naszej dyspozycji mamy cały dom ze strefą wspólną obejmującą kuchnię, salon oraz jadalnię. Tutaj również będą odbywać się nasze treningi pilatesu.

W domu znajdują się 4 sypialnie, każda z prywatną łazienką. Konfiguracja miejsc do spania jak na poniższym obrazku. 

Poniżej przykładowe zdjęcie pokoju:

Szczegóły dotyczące rozlokowania łóżek będą ustalane indywidualnie.

KIM JESTEŚMY

Dagmara Syprzak Od zawsze interesowałam się sportem i szeroko pojętą aktywnością fizyczną . Trenowałam przez 10 lat taniec, jak i kilka lat lekkoatletykę w szkole średniej. Nie zabrakło też tenisa czy jazdy na nartach. Ten kto mnie zna, wie, że byłam zawsze „ w biegu” z treningu na trening. W moim prywatnym jak i zawodowym życiu mam do czynienia ze sportem. Miłością do pilatesu zaraziłam się w 2015 roku, kiedy to wraz z mężem zaczęłam  mieszkać w Barcelonie. Skończyłam prestiżową roczną, amerykańską szkołę pilatesu Polestar Pilates. Odbyłam praktyki pod okiem cenionej nauczycielki pilatesu w Barcelonie i od roku prowadzę zajęcia pilatesu w języku hiszpańskim, a od niedawno również w języku polskim.

Marta Białkowska W stolicy Katalonii mieszkam od 2015 roku. Wcześniej szukałam swojego miejsca w Wielkiej Brytanii oraz na Cyprze. Zakochana w morzu śródziemnym trafiłam w końcu na najpiękniejsze miasto pod słońcem – Barcelonę. W 2016 roku założyłam z mężem portal informacyjny o mieście Gaudiego w języku polskim – Zawsze na wakacjach. Piszę o Barcelonie, jestem przewodniczką autorskich wycieczek pieszych i rowerowych, pomagam również w organizacji wyjazdów na mecze FC Barcelony. Uwielbiam architekturę Gaudiego, sztukę Daliego, muzykę i dobre jedzenie. Poza tym? Psia mama, podróżnik i nałogowa plażowiczka.

ZAPISY I PYTANIA[email protected]
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 200 euro. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna*.

*Zapisy trwają do 18 marca. Ilość miejsc to 12. Miniminalna ilość osób, aby wyjazd mógł się odbyć to 10. Jeśli do 18 marca zgłosi się mniejsza ilość osób niż 10, jest możliwe, że organizator odwoła wyjazd. Wtedy opłata rezerwacyjna będzie w 100% zwrotna.

UDOSTĘPNIJ
identicon
Miłośniczka Barcelony i Morza Śródziemnego. Szalona przewodniczka wycieczek oraz niespełniona dizajnerka. W mieście Gaudiego od 2015, psia mama ;D.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię