My

K

ilka lat temu rzuciliśmy wszystko i wyjechaliśmy w ciepłe kraje. Co miało być spontaniczną przygodą zmieniło się w nowe życie. Nie chcieliśmy jednak nigdy zostać kolejną parą, która pisze o swoich tygodniowych wyjazdach wakacyjnych robiąc z siebie znawców regionu. Od 2015 roku mieszkamy w Barcelonie i to na niej postanowiliśmy się skupić.

Zebraliśmy przez te lata wszystkie informacje i tematy których sami szukaliśmy gdzieś w sieci odkrywając miasto i postanowiliśmy stworzyć nasz własny przewodnik a zarazem portal informacyjny o Barcelonie po Polsku.

Znajdziesz tu niezapomniane lokalne spoty wakacyjne regionu, które trzeba odwiedzić, poznasz knajpy z pysznym żarciem, dowiesz się które atrakcje warto zwiedzić i co ciekawego możesz robić w danym miesiącu w Barcelonie. Nasza ekipa ekspatów stale się powiększa a naszą małą maskotką jest nasz Boston terrier Hugo, który wiernie nam towarzyszy w odkrywaniu nowych miejscówek Barcelony i regionu.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd wakacyjny do Barcelony lub na Costa Brava możemy Ci pomóc. Organizujemy też świetne wycieczki po mieście i wyjazdy na mecze Barçy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami lub masz jakiś biznes w Barcelonie czy na Costa Brava który chciałbyś u nas zareklamować daj nam znać.

Zapraszamy i do zobaczenia w Barcelonie!