ZAWSZE NA WAKACJACH

Bilety z serii Hola BCN! czyli Wielodniowe Karty Podróżne, są skierowane głównie do turystów. Do kupienia w wersji :

 • 2 dniowej za 16,30 EUR
 • 3 dniowej za 23,70 EUR
 • 4 dniowej za 30,80 EUR
 • 5 dniowej za 38 EUR

 Dają możliwość nielimitowanej liczby przejazdów na wszystkie publiczne, miejskie środki transportu włącznie z podróżą z i na lotnisko. Więcej informacji na ten temat znajdziesz >TUTAJ.

 [UWAGA] 

Karty nie można użyć w nocnych autobusach zwanych NitBus (wymaga zakupu biletu jednorazowego lub T-10 opisanych w poście TRANSPORT W BARCELONIE)

Jednej karty może używać wyłącznie jedna osoba.

Karta ważna na 1 strefę.

 NASZA OPINIA

Karta spełni swoje zadanie i będzie się opłacała jeśli naprawdę dobrze zorganizujesz swój pobyt i zwiedzanie Barcelony, najlepiej wstępnie przekalkulować sobie ile razy będziesz potrzebował/a dotrzeć do atrakcji transportem publicznym, jeśli Twój hotel jest położony w dobrej lokalizacji może się okazać, że będzie Ci wygodniej zwiedzać Barcelonę spacerem lub rowerem (co bardzo polecamy). W takim wypadku na kilka dalszych tras spokojnie wystarczy Ci bilet T-casual. Jeśli planujesz jednodniowe intensywne zwiedzanie to dobrą alternatywą jest też karnet dzienny T-Dia.

 Jeśli jednak zdecydujesz się na kartę Hola BCN! Możesz ją kupić bezpośrednio TUTAJ

PRZEGLĄD RECENZJI
NASZA OCENA
Miłośniczka Barcelony i Morza Śródziemnego. Szalona przewodniczka wycieczek oraz niespełniona dizajnerka. W mieście Gaudiego od 2015, psia mama ;D.
bilety-hola-bcnZdecydowanie bardziej opłaca się kupić karnet T-10.

4 KOMENTARZE

 1. Witam jak wygląda od strony technicznej zakup tej karty chcę taka na 5 dni- nie mogę kupic jej w Barcelonie np. w metrze?

 2. Czy karta HOLA BCM jest ważna na kolejkę linową?
  w opisie pisze „The Hola BCN! pass is a non-transferable travel card that allows you make as many journeys as you like using the metro, bus (TMB), urban railway (FGC, Zone 1), Montjuïc funicular, tram (TRAM), and regional railway (Rodalies de Catalunya, Zone 1).
  Krzysztof

  • Montjuic funicular to kolejka szynowa która dojeżdża do Teleferico czyli kolejki linowej na którą niestety trzeba juz bilet dokupić.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię