ZAWSZE NA WAKACJACH

¿Kochasz Barcelonę i język hiszpański? Połącz przyjemne z pożytecznym i zapisz się na kurs języka hiszpańskiego w mieście Gaudiego! Polecamy świetną szkołę językową w Barcelonie prowadzoną przez nasze koleżanki Milenę i Sylwię.

World Class Bcn Language School oferuje różnego rodzaju kursy od super do średnio intensywnych, prowadzą też zajęcia indywidualne ze świetnymi hiszpańskimi lektorami. Oferują również zakwaterowanie w bardzo przystępnych cenach z opcją mieszkania u hiszpańskiej rodziny. Poza tym szkoła znajduje się w super lokalizacji w samym sercu Barcelony na Starym Mieście. Panuje tutaj bardzo rodzinna i koleżeńska atmosfera, sami korzystaliśmy z ich kursów i możemy ich z czystym sumieniem polecić każdemu.

Kursy są zarówno dla dorosłych jak i młodszych.

Jeśli chcesz wypróbować ich ofertę możesz zawsze spytać czy nie organizują darmowej lekcji kiedy będziesz akurat w Barcelonie na wakacjach. Złapiesz wtedy przedsmak tego co czeka Was na zajęciach.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie World Class BCN TUTAJ.

Dodatkowo na hasło ZAWSZE NA WAKACJACH otrzymasz 10% zniżki na wszystkie oferowane przez nich kursy.

PRZEGLĄD RECENZJI
OCENA OGÓLNA
Miłośniczka Barcelony i Morza Śródziemnego. Szalona przewodniczka wycieczek oraz niespełniona dizajnerka. W mieście Gaudiego od 2015, psia mama ;D.
kursy-hiszpanskiego-w-barcelonieNajlepszy sposób na naukę języka, rodzinna atmosfera, świetni lektorzy! Polecamy

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię