ZAWSZE NA WAKACJACH

Każdy słyszał już chyba o słynnym transferze Roberta Lewandowskiego do katalońskiego klubu. FC Barcelona zyskała świetnego piłkarza, a my sporo nadchodzącej rozrywki i emocji.

Po pierwszych meczach towarzyskich rozegranych w USA, będziemy w końcu mogli zobaczyć Lewego w akcji na Camp Nou. Pierwszy mecz to spotkanie towarzyskie z klubem Pumas UCAM z Meksyku w ramach Pucharu Gampera. Odbędzie się on w niedzielę 7 sierpnia, a bilety możesz kupić na oficjalnej stronie Barçy (dzisiaj tj. 2 sierpnia dostaniesz je w specjalnej promocji, aż 50% taniej, wystarczy użyć przy kupnie kodu KOUNDE).

fcbarcelona.com

Jeśli nie masz możliwości obejrzenia meczu w niedzielę, masz drugą fantastyczną okazję aby zobaczyć Roberta na stadionie Barçy, podczas jego oficjalnej prezentacji. Każdy nowy piłkarz w klubie ma takie 'przywitanie’, to świetna okazja dla fanów klubu, żeby zobaczyć swoich idoli.

Prezentacja odbędzie się w piątek 5 sierpnia na Camp Nou o godzinie 11:00. Jeśli jesteś akurat na miejscu nie przegap okazji i już teraz zarezerwuj swój darmowy bilet TUTAJ. Wejściówki na to wydarzenie znikają dosyć szybko także nie ma na co czekać!

fcbarcelona.com

Zobacz więcej materiałów o Lewym na blogu Adriana poświęconym tematom FC Barcelony – 9CAMPNOU.

Organizujemy też wyjazdy na mecze Barçy! Więcej info TU.

penyalodz.pl
Miłośniczka Barcelony i Morza Śródziemnego. Szalona przewodniczka wycieczek oraz niespełniona dizajnerka. W mieście Gaudiego od 2015, psia mama ;D.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię