ZAWSZE NA WAKACJACH

Z okazji zbliżającego się święta La Mercè w Barcelonie, Sagrada Familia organizuje drzwi otwarte w datach 22-24 września. W podane dni będzie można zwiedzać bazylikę zupełnie za darmo. Jak zaznaczają organizatorzy, chcą pokazać zwiedzającym co udało im się zrobić do tej pory, nad czym obecnie pracują i co pozostało jeszcze do zrobienia aby osiągnąć marzenie Gaudiego. Sagrada Familia należy do nas wszystkich, chcą więc podzielić się z wami tym co udało się już dokonać jak również tym, co jeszcze w planach na przyszłe lata (podobno zostało jeszcze 9 do oficjalnego zakończenia budowy ;).

Aby postarać się o wejściówkę, w dniach 8-12 września należy zarejestrować się na stronie bazyliki, o tutaj > https://a.cstmapp.com/p/20899?lc=es-es <.

13 września odbędzie się oficjalne losowanie i zostanie wybranych 30 000 szczęśliwców, którzy otrzymają na maila specjalne wejściówki. Jeśli akurat za dwa tygodnie macie w planach Barcelonę, nie ma na co czekać! Wypełniajcie formularz, a my będziemy trzymać za wszystkich kciuki, bo uważamy że Sagradę w środku przynajmniej raz w życiu każdy powinien zwiedzić.

@basilicasagradafamilia

Więcej o największym projekcie Gaudiego przeczytacie TUTAJ.

Miłośniczka Barcelony i Morza Śródziemnego. Szalona przewodniczka wycieczek oraz niespełniona dizajnerka. W mieście Gaudiego od 2015, psia mama ;D.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię