ZAWSZE NA WAKACJACH

Często pytacie kiedy najlepiej przyjechać do Barcelony i zazwyczaj odpowiadamy, że nie ma właściwie znaczenia bo to magiczne miasto ma zawsze coś zaoferowania niezależnie od pory roku. Lato to piękna pogoda, wakacje i plaża, wiosna i jesień to idealna pogoda na zwiedzanie, a zimą jest cicho, spokojnie i… tanio.

Do tego mamy pełno świąt, fiest, koncertów i oczywiście meczów Barçy. Ale przychodzi ten jeden event kiedy odradzamy wszystkim wybieranie się do miasta Gaudiego i jest to okres trwania World Mobile Congress, który w tym roku wypada 24.02-27.02

Ostatnio odwiedził nas np. Zuckerberg 😉

Bilety lotnicze są wtedy podejrzanie tanie i niestety ale wiele osób dało się już złapać w pułapkę bo przecież noclegi bukujemy zawsze jak już mamy potwierdzony lot. Niestety WMC to impreza, na którą zlatuje się branża technologiczna z całego świata i noclegi po prostu znikają jak szalone, a jeżeli już są to w dużo wyższych niż zazwyczaj poza sezonem cenach. Lepiej po prostu przylecieć trochę wcześniej albo trochę później i zaoszczędzić ciężkich wrażeń sobie i własnemu portfelowi.

Na szczęście teraz jesteś już ostrzeżony/a 🙂 Jeżeli uważasz ten wpis za przydatny podziel się z nim ze swoimi znajomymi, którzy mogą właśnie polować na tanie bilety lotnicze do Barcelony!

W Barcelonie mieszka od 2015 r. Barça bloger na 9CAMPNOU, przewodnik po mieście, stały bywalec Camp Nou i założyciel oficjalnego fan clubu FC Barcelony „Penya Blaugrana de Lodz”

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię