ZAWSZE NA WAKACJACH

PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK | SOBOTA | NIEDZIELA

MEET&DANCE grupowa nauka tańców latynoskich


Co poniedziałek w klubie City Hall przy Plaça Catalunya odbywa się grupowe międzynarodowe spotkanie gdzie możecie pod okiem profesjonalnych instruktorów uczyć się tańców latynoskich takich jak Salsa, Bachata i Merengue. Nie musicie mieć też koniecznie partnerów do tańca więc może być to fajny pomysł na wieczór panieński ;). Więcej info.

PONIEDZIAŁEK 01.05

Godz. 22:00 | Bilety: 5 EUR (drink w cenie)

City Hall Club Rambla de Catalunya, 2-4, 08007 Barcelona MAPKA

La Rumba en Diobar „Special Party”

Specjalne wydarzenie tym razem czeka na fanów tańca w Diobarze. Jeżeli masz ochotę spróbować rumby wraz z innymi fanami latynoskich rytmów to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Organizatorzy obiecują zabawę do nocy! Więcej info

WTOREK 02.05

Godz. 21:30 do ok. 2 w nocy | Wejście 6 EUR, w tym soft drink lub piwo 

Diobar, Marquès de l’Argentera, 27 08003 Barcelona MAPKA

Jam session w Jazzsi

Fajna opcja spędzenia środowego wieczoru. Jazzsi to klub, w którym króluje jazz, blues i rock. W środy każdy muzyk jazzowy może dołączyć do reszty ekipy na scenie i zagrać co mu w duszy gra ? Polecamy

ŚRODA 03.05

Od godz. 19:45| Wejście 5 EUR (w cenie drink)

Carrer de Requesens, 2, 08001 Barcelona MAPKA

Wycieczki po Barcelonie

Zapraszamy na nasze wycieczki po Barcelonie, codziennie poza niedzielą organizujemy tripy po Eixample oraz Starym Mieście. Zobacz z nami najpiękniejsze zabytki i punkty widokowe Barcelony. Więcej info TUTAJ.

CZWARTEK 04.05

Godz. 11:00 | Cena 15 EUR/os

Flamenco w Tallers de Music

Świetny pokaz w przystępnej cenie w klubie Jazzsi. Warto przyjść wcześniej i zarezerwować sobie miejsce, ponieważ klub jest dosyć mały a liczba miejsc ograniczona. Więcej info TUTAJ.

PIĄTEK 05.05

Godz. 20:45 | Koszt : 10 EUR (w tym drink)

Jazzsi, Carrer de Requesens, 2, 08001 Barcelona

Beer festival at Poble Espanyol

Nie mamy Oktoberfest ale festiwal piwny w barcelońskim Poble Espanyol czerpie z najlepszych wzorców i jest to już jego kolejna edycja. Na entuzjastów złotego trunku czekają m. in. tradycyjne namioty, konkursy w jedzeniu hot-dogów i inne atrakcje. Festiwal trwa cały weekend! Więcej info

SOBOTA 06-07.05 

Godz. 12:00 | Koszt : wejście darmowe

Av. de Francesc Ferrer i Guàrdia, 13 Sants-Montjuïc 08038 Barcelona MAPKA

Niedziela darmowych muzeów

Uwaga, uwaga. W każdą niedzielę możesz zwiedzić wiele muzeów i atrakcji w Barcelonie zupełnie za darmo. 7 maja przypada pierwsza niedziela miesiąca co oznacza… jeszcze więcej miejscówek zupełnie za free! Sprawdź listę obiektów, które oferuja dni otwarte TUTAJ.

NIEDZIELA 07.05

Cały dzień | Wejście darmowe 

Różne lokalizacje

___________________________

Będziesz w Barcelonie w nadchodzącym czasie i chcesz wiedzieć co ciekawego będzie się działo? Cykliczne wydarzenia maj znajdziesz w naszym kalendarzu na bocznym pasku postów, a już za tydzień nowa lista eventów!

Zachęcamy również do zostawiania komentarza pod postem jeśli wiesz o innym godnym uwagi wydarzeniu, którego tu nie wymieniliśmy lub jeśli byłeś/byłaś na jednym z proponowanych przez nas eventów i chcesz się podzielić wrażeniami.

Miłośniczka Barcelony i Morza Śródziemnego. Szalona przewodniczka wycieczek oraz niespełniona dizajnerka. W mieście Gaudiego od 2015, psia mama ;D.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię