Jeżeli wybierasz się do Barcelony z dziećmi i zastanawiasz się nad tym, które miejsca będą dla Was najbardziej odpowiednie to ten post jest właśnie dla Ciebie. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie, które obejmuje zarówno atrakcje turystyczne, jak i miejsca, które wybierają sami Barcelończycy.

3PARC CIUTADELLA

Ulubione miejsce wielu Barcelończyków jest miejscem, które łączy pokolenia. Nie jest więc trudno spotkać tu całe rodziny spędzające czas na piknikach pod gołym niebem, szczególnie w weekendy. Oprócz tego nie brakuje tu różnego rodzaju „performerów”, którzy puszczają na przykład bańki mydlane albo popisują się umiejętnościami żonglowania. Dzieciakom na pewno spodoba się też słynny mamut, na którego niestety nie da się wspiąć. W jego pobliżu wynająć można też łódkę i przepłynąć się trochę po małym stawie. Więcej o Ciutadelli piszemy tutaj.

 

PRZEGLĄD RECENZJI
OCENA OGÓLNA
W Barcelonie mieszka od 2015 r. Barça bloger na 9CAMPNOU, przewodnik po mieście, stały bywalec Camp Nou i założyciel oficjalnego fan clubu FC Barcelony „Penya Blaugrana de Lodz”
barcelona-z-dziecmiNajciekawsze atrakcje dla dzieci w Barcelonie i okolicy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię