ZAWSZE NA WAKACJACH

Jeżeli celem Twojej wycieczki do miasta Gaudiego jest wypad na mecz i zobaczenie Roberta Lewandowskiego to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Organizujemy wyjazdy na każdy mecz.

Tekst powstał przy współpracy z 9CAMPNOU – jedynym polskim blogiem o FC Barcelonie tworzonym na miejscu w stolicy Katalonii. Sprawdź nas na Instagramie, Facebooku, YouTube i Twitterze!

Zawsze na wakacjach Barcelona Camp Nou

Jeżeli twoim celem jest wyjazd na Camp Nou lub mecz FC Barcelony to dobrze trafiłeś!

NAPISZ DO NAS PO WIĘCEJ SZCZEGOŁÓW!

JAK ZORGANIZOWANY JEST WYJAZD?

Wykupując pakiet na wycieczkę otrzymujesz w nim:

  • bilet lotniczy
  • nocleg 
  • bilet na mecz 
  • opiekę rezydentów (to my!)
  • wyjście integracyjne na tapasy i piwo**

Wszystkie szczegóły są oczywiście spersonalizowane i dostosowane pod Ciebie. Płacisz z góry i nie musisz się martwić, czy wejdziesz na stadion, a noclegi są tylko w zweryfikowanych wcześniej miejscach. 3-4 dniowy wyjazd możliwy jest ze wszystkich polskich lotnisk, a także innych lotnisk zagranicznych, np. Berlina czy Londynu. Można też łączyć mecze w zestawy jeśli są akurat w podobnym terminie. Ceny są ustalane indywidualne zależnie od meczu, ilości dni, jakości noclegu itd.

JAK TO DZIAŁA?

Jedyny polski blog o FC Barcelonie tworzony na miejscu w stolicy Katalonii 9CAMPNOU oraz oficjalny polski fan klub Penya Blaugrana de Lodz zajmują się organizacją wyjazdów na mecze Barçy. Na ich stronie internetowej znajdziesz aktualną ofertę planowanych wyjazdów. Kalendarz znany jest dużo wcześniej, więc swój urlop możesz zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Oficjalny kalendarz znajdziesz TUTAJ, pamiętaj że data może się zmienić dopóki nie będzie oficjalnie potwierdzona na stronie FC Barcelony.

Dokładne daty i godziny meczów potwierdzane są ok. miesiąca przed spotkaniem!

Zazwyczaj mecz jest ewentualnie przesuwany z soboty na niedzielę albo odwrotnie więc nie wpływa to raczej na planowanie wyjazdu.

Większym grupom organizujemy spotkanie integracyjne przy drinku i tapasach, na którym możesz poznać więcej ciekawostek na temat miasta niż zdołaliśmy zamieścić na naszej stronie, no i oczywiście spotkać się z „tubylcami” – mną lub Martą *

* Wyjście jest oczywiście dobrowolne i odbywa się w przypadku zebrania odpowiednio dużej grupy.

Zainteresowany? Zainteresowana?
Zajrzyj TUTAJ po więcej szczegółów! 

Tekst powstał przy współpracy z 9CAMPNOU – jedynym polskim blogiem o FC Barcelonie tworzonym na miejscu w stolicy Katalonii. Sprawdź nas na Instagramie, Facebooku, YouTube i Twitterze!

WIĘCEJ O CAMP NOU I WYJAZDACH NA MECZE

Jeżeli chcesz być na bieżąco z pozostałymi atrakcjami na naszej stronie zapisz się na listę mailingową poniżej:

PRZEGLĄD RECENZJI
OCENA OGÓLNA
W Barcelonie mieszka od 2015 r. Barça bloger na 9CAMPNOU, przewodnik po mieście, stały bywalec Camp Nou i założyciel oficjalnego fan clubu FC Barcelony „Penya Blaugrana de Lodz”
wyjazdy-mecze-fc-barcelony Jeżeli celem Twojej wycieczki do miasta Gaudiego jest wypad na mecz i zobaczenie Roberta Lewandowskiego to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Organizujemy wyjazdy na każdy mecz. Tekst powstał przy współpracy z 9CAMPNOU - jedynym polskim blogiem o FC Barcelonie tworzonym na miejscu w stolicy Katalonii....

7 KOMENTARZE

  1. wlasnie wrocilem z Camp Nou z meczu z Chelsea. jak wy dostaliscie bilety na ten mecz to nie mam pojecia ale bylo niesamowicie ?

  2. Właśnie wróciliśmy z Barcelony – byliśmy na półfinale LM: Barca -Liverpool. Przeżycie nie do opisania, brak słów na wyrażenie wszystkich emocji. A wszystko to dzięki Adrianowi – załatwił bilety, odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości, a było ich niemało?. Żałuję tylko, że nie mieliśmy okazji skorzystać z oferowanych przez Adriana i Magdę wycieczek – brakło nam czasu. Ale to znaczy, że musimy wrócić do tego pięknego miasta?. Szczerze polecam Adriana, można Mu zaufać. Dzięki wielkie Adrianie i – do zobaczenia, oby jak najszybciej?.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię