Jeżeli celem Twojej wycieczki do miasta Gaudiego jest wypad na mecz to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Znamy już kalendarz na sezon 2017/2018 w La Liga.

Zawsze na wakacjach Barcelona Camp Nou

Oto kalendarz na sezon 2018/2019. Barca zagra jeszcze na Camp Nou z następującymi drużynami*:

SEZON SIĘ JUŻ ZAKOŃCZYŁ! 

Kalendarz na sezon 2019/2020 poznamy na koniec lipca. Jeżeli nie chcesz przegapić tego wydarzenia dopisz się do naszej listy poniżej!

JAK ORGANIZUJEMY WYJAZD?

Wykupując pakiet na wycieczkę otrzymujesz w nim:

  • przelot
  • nocleg 
  • bilet na mecz 
  • ubezpieczenie
  • opiekę rezydentów (to my!)
  • wyjście integracyjne na tapasy i piwo**

Wszystkie szczegóły są oczywiście spersonalizowane i dostosowane pod Ciebie, podobnie jak cena. Płacisz z góry i nie musisz się martwić, czy wejdziesz na stadion, a noclegi są tylko w zweryfikowanych wcześniej miejscach. 2-4 dniowy wyjazd możliwy jest z Berlina, Okęcia, Modlina oraz Krakowa, a także innych lotnisk zagranicznych, np. Amsterdamu czy Londynu. Można też łączyć mecze w zestawy jeśli są akurat w podobnym terminie. Ceny są ustalane indywidualne zależnie od meczu, ilości dni, jakości noclegu itd.

JAK TO DZIAŁA?

Organizatorem wyjazdów są redaktorzy portalu Blaugrana.pl – założyciele oficjalnego fan clubu Penya Barcelonista de Poznan. Na naszej stronie polecamy tylko sprawdzone rzeczy. Z założycielami penyi znamy się prywatnie już parę lat, a współpracujemy od 2015 r. i zajmujemy się osobiście każdą wycieczką, którą organizują. Kalendarz znany jest dużo wcześniej, więc swój urlop możesz zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Każdej grupie organizujemy też spotkanie integracyjne przy drinku i tapasach, na którym możesz poznać więcej ciekawostek na temat miasta niż zdołaliśmy zamieścić na naszej stronie, no i oczywiście spotkać się z „tubylcami” – mną i Martą ? **

______

*Dokładne daty i godziny meczów potwierdzane są ok. miesiąca przed meczem.

Zazwyczaj mecz jest ewentualnie przesuwany z soboty na niedzielę albo odwrotnie więc nie wpływa to raczej na planowanie wyjazdu.

** Wyjście jest oczywiście dobrowolne i odbywa się w przypadku zebrania odpowiednio dużej grupy.

WIĘCEJ O CAMP NOU I WYJAZDACH NA MECZE

Jeżeli chcesz być na bieżąco z pozostałymi atrakcjami na naszej stronie zapisz się na listę mailingową poniżej:

PRZEGLĄD RECENZJI
OCENA OGÓLNA
UDOSTĘPNIJ
identicon
Kibic Barçy od ’96 i stały bywalec Camp Nou.

7 KOMENTARZE

  1. wlasnie wrocilem z Camp Nou z meczu z Chelsea. jak wy dostaliscie bilety na ten mecz to nie mam pojecia ale bylo niesamowicie ?

  2. Właśnie wróciliśmy z Barcelony – byliśmy na półfinale LM: Barca -Liverpool. Przeżycie nie do opisania, brak słów na wyrażenie wszystkich emocji. A wszystko to dzięki Adrianowi – załatwił bilety, odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości, a było ich niemało?. Żałuję tylko, że nie mieliśmy okazji skorzystać z oferowanych przez Adriana i Magdę wycieczek – brakło nam czasu. Ale to znaczy, że musimy wrócić do tego pięknego miasta?. Szczerze polecam Adriana, można Mu zaufać. Dzięki wielkie Adrianie i – do zobaczenia, oby jak najszybciej?.

ZOSTAW KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię